Facebook

Výsledky virtuální Rohálovské 10

Průběžné výsledky Roh10 2021.

Každý může běžet kolikrát si troufne ... Váš výsledek (a každé další zlepšení) nám pošlete na zavod@rohalovska10.cz a my ho zde zaznamenáme.

Přihlášení závodníci = mají uhrazené startovné, ale zatím neběželi

 

Aktuální dění na trati, dílčí soutěže na facebokové události.

 

 

Výsledky závodu

Pořadí Závodník Oddíl Pořadí v kategorii Kategorie Čas
1. Navrátil Tomáš AK Kroměříž 1. muži A - 1982 a mladší 00:34:27
2. Šíbl Radek Ekodrill 1. muži B - 1981 - 1972 00:35:50
3. Kučera Petr Grymov 2. muži B - 1981 - 1972 00:36:15
4. Janda Jakub Rohálov bike team 2. muži A - 1982 a mladší 00:36:21
5. Tomanec Filip 2B WINNER TEAM 3. muži A - 1982 a mladší 00:36:22
6. Vinklárek Milan AK EZ Kopřivnice 4. muži A - 1982 a mladší 00:36:25
7. Kábela Jan SP MALENOVICE 3. muži B - 1981 - 1972 00:36:54
8. Sedláček Jan 5. muži A - 1982 a mladší 00:37:00
9. Doležal Zdeněk Přerov 4. muži B - 1981 - 1972 00:37:10
10. Fousek Jan MK Seitl Ostrava 6. muži A - 1982 a mladší 00:37:11
11. Červenka Jiří SP Malenovice 7. muži A - 1982 a mladší 00:37:14
12. Velička Ondřej www.ultramaratonec.cz 8. muži A - 1982 a mladší 00:37:28
13. Barot Josef TJ Slavkov pod Hostýnem 9. muži A - 1982 a mladší 00:38:35
14. Matouch Bronislav JISVA Zlín 1. muži C - 1971 a starší 00:38:37
15. Kamínková Petra Svatý Kopeček 1. ženy E - 1981 a starší 00:38:58
16. Martínek Jarda Trisk Olomouc 2. muži C - 1971 a starší 00:39:05
17. Lorenc Martin TJ Liga 100 Olomouc 5. muži B - 1981 - 1972 00:39:06
18. Krejčí Lukáš Rohálov bike team 10. muži A - 1982 a mladší 00:39:11
19. Štěrbák Adam PSG Cyklosport Chropyně 11. muži A - 1982 a mladší 00:39:29
20. Remeš Jaroslav 6. muži B - 1981 - 1972 00:39:40
21. Fojtík Dušan UltraKriplRunners Vsetín 7. muži B - 1981 - 1972 00:39:56
22. Dohnal Petr Zapro team 8. muži B - 1981 - 1972 00:40:01
23. Pěček Martin SUPERIOR RIDERS 12. muži A - 1982 a mladší 00:40:17
24. Kovařík Radek RK Pells 9. muži B - 1981 - 1972 00:40:39
25. Zich Radek PSK Přerov 13. muži A - 1982 a mladší 00:40:42
26. Kotopulos Mikis Titan sport club 14. muži A - 1982 a mladší 00:40:50
27. Kučera Vladimír PSG Cyklosport Chropyně 10. muži B - 1981 - 1972 00:41:03
28. Bláha Jan BTT Libochovice 11. muži B - 1981 - 1972 00:41:24
29. Gremlica Jakub Rohálov bike team 15. muži A - 1982 a mladší 00:41:25
30. Kotopulu Helena Titan sport club 2. ženy E - 1981 a starší 00:41:31
31. Zapletal Miroslav Tefo Bílany 12. muži B - 1981 - 1972 00:41:41
32. Sporek Jakub Atletika Holešov 16. muži A - 1982 a mladší 00:42:10
33. Veselý Josef Flyunited 17. muži A - 1982 a mladší 00:42:17
34. Podola Lukáš Rohálov bike team 18. muži A - 1982 a mladší 00:42:18
35. Jasenský Oldřich AK Kroměříž 19. muži A - 1982 a mladší 00:42:31
36. Novotná Martina O.Němec 1. ženy D - 1982 a mladší 00:42:32
37. Koplík Martin Vesani.cz 20. muži A - 1982 a mladší 00:42:36
38. Komín Bohuslav Mattoni Freerun Zlín 13. muži B - 1981 - 1972 00:42:38
39. Horák Pavel AHA Vyškov 3. muži C - 1971 a starší 00:42:42
40. Kopřiva Jaryn Pacetluky 21. muži A - 1982 a mladší 00:42:43
41. Hošťálek Marek TÜV SÜD Rusava bike team 4. muži C - 1971 a starší 00:42:44
42. Odstrčilík Tomáš Sokol Třebětice 22. muži A - 1982 a mladší 00:43:11
43. Haluzík Marek DR.A.CY 14. muži B - 1981 - 1972 00:43:16
44. Karol Marek Canyon Factory Racing 15. muži B - 1981 - 1972 00:43:31
45. Krejčí Tomáš Liga 100 Olomouc 23. muži A - 1982 a mladší 00:43:33
46. Staněk Petr AK Kroměříž 16. muži B - 1981 - 1972 00:43:35
47. Vaculík Zdeněk Aspot Hulín 17. muži B - 1981 - 1972 00:43:43
48. Zlámal Jiří Titan trilife 24. muži A - 1982 a mladší 00:43:44
49. Neradil Tomáš Aspot Hulín 18. muži B - 1981 - 1972 00:43:44
50. Vysloužil Jan NightMares 19. muži B - 1981 - 1972 00:43:49
51. Vald Jiří Drásal Team Holešov 20. muži B - 1981 - 1972 00:44:02
52. Ryšánková Kateřina Klimatex Runnig Team 2. ženy D - 1982 a mladší 00:44:06
53. Šafránek Tomáš Klimatex Runnig Team 25. muži A - 1982 a mladší 00:44:07
54. Baláž Roman Baláž extrem tým Rožnov p.R. 5. muži C - 1971 a starší 00:44:10
55. Matějík Petr Cycloracing Olomouc 6. muži C - 1971 a starší 00:44:17
56. Fritscherová Jana TJ Liga 100 Olomouc 3. ženy D - 1982 a mladší 00:44:17
57. Karola Martin Kolovrat 26. muži A - 1982 a mladší 00:44:39
58. Křetínský David NightMares 27. muži A - 1982 a mladší 00:44:40
59. Pumprla Matěj Rohálov bike team 28. muži A - 1982 a mladší 00:44:45
60. Tomčík Lukáš X-TRAIL Rychlost, z.s. 29. muži A - 1982 a mladší 00:44:50
61. Pirkl Marek Bózcy Rohálov 30. muži A - 1982 a mladší 00:44:51
62. Jura Filip Bózcy Rohálov 31. muži A - 1982 a mladší 00:44:53
63. Neradil Svatopluk Líšná 21. muži B - 1981 - 1972 00:44:57
64. Liška David 22. muži B - 1981 - 1972 00:45:02
65. Polomík Patrik TJ Sokol Racková 32. muži A - 1982 a mladší 00:45:03
66. Tomčík Lukáš 33. muži A - 1982 a mladší 00:45:03
67. Dědek Karel DeBo 34. muži A - 1982 a mladší 00:45:13
68. Martinec Petr Veselá 23. muži B - 1981 - 1972 00:45:25
69. Bartík Patrik KESBUK 24. muži B - 1981 - 1972 00:45:30
70. Lutonský Aleš 35. muži A - 1982 a mladší 00:45:35
71. Fritscher Adam TJ Liga 100 Olomouc 25. muži B - 1981 - 1972 00:45:35
72. Nedvídek Pavel Vesani.cz 26. muži B - 1981 - 1972 00:45:40
73. Pospíšilová Kateřina Podhostýnský lenochod 4. ženy D - 1982 a mladší 00:45:46
74. Lapáček Marek 27. muži B - 1981 - 1972 00:46:00
75. Anderlová Adéla Titan Trilife Zlín 5. ženy D - 1982 a mladší 00:46:09
76. Smýkal Roman SK Žeranovice 28. muži B - 1981 - 1972 00:46:15
77. Kapucián Jiří Zlín 29. muži B - 1981 - 1972 00:46:21
78. Mika Radan Uniploty.cz 30. muži B - 1981 - 1972 00:46:38
79. Anderle Jan SKP Šumperk 31. muži B - 1981 - 1972 00:46:59
80. Anderlová Monika Titan Trilife Zlín 6. ženy D - 1982 a mladší 00:47:00
81. Sumec Radek 36. muži A - 1982 a mladší 00:47:00
82. Beňa Marek Zapro team 32. muži B - 1981 - 1972 00:47:02
83. Sichálková Jana PUNK tým 7. ženy D - 1982 a mladší 00:47:09
84. Tvarůžka Tomáš O.Němec.cz 33. muži B - 1981 - 1972 00:47:13
85. Stárek Miloslav Aspot Hulín 7. muži C - 1971 a starší 00:47:19
86. Skřeček Jiří SK Přerov 34. muži B - 1981 - 1972 00:47:32
87. Grulichová Simona AK Drnovice 3. ženy E - 1981 a starší 00:47:36
88. Jankto Petr AD team 8. muži C - 1971 a starší 00:48:02
89. Mrázek Petr Vesani.cz 37. muži A - 1982 a mladší 00:48:02
90. Burieta Radek Mattoni Freerun Zlín 38. muži A - 1982 a mladší 00:48:05
91. Janků Petr TJ Liga 100 Olomouc 35. muži B - 1981 - 1972 00:48:12
92. Pok Pavel DR.A.CY 36. muži B - 1981 - 1972 00:48:19
93. Gahura Petr Vesani.cz 37. muži B - 1981 - 1972 00:48:27
94. Klesnil Jakub 4ex Cyklo Bulis 39. muži A - 1982 a mladší 00:48:32
95. Zemánek Petr DR.A.CY 38. muži B - 1981 - 1972 00:48:33
96. Navrátil Jakub 39. muži B - 1981 - 1972 00:48:34
97. Sobek Roman 40. muži B - 1981 - 1972 00:48:34
98. Vybíral František TJ Prusinovice 40. muži A - 1982 a mladší 00:48:35
99. Polách Viktor Mattoni Freerun Zlín 41. muži A - 1982 a mladší 00:48:36
100. Odstrčil Tomáš SK Žeranovice 42. muži A - 1982 a mladší 00:48:37
101. Zatloukal Zdeněk Cobra Kai 43. muži A - 1982 a mladší 00:48:42
102. Brázdil Jan 44. muži A - 1982 a mladší 00:48:55
103. Pánek Libor PSG Cyklosport Chropyně 41. muži B - 1981 - 1972 00:48:58
104. Janalík Jiří Dukelská team 45. muži A - 1982 a mladší 00:49:00
105. Bosák Martin PSK Přerov 42. muži B - 1981 - 1972 00:49:04
106. Svoboda Roman X-TRAIL RychloHrad 43. muži B - 1981 - 1972 00:49:23
107. Lučan Ladislav Důraz 44. muži B - 1981 - 1972 00:49:26
108. Václavík Libor Sokor Třebětice 45. muži B - 1981 - 1972 00:49:33
109. Lorencová Linda TJ Liga 100 Olomouc 4. ženy E - 1981 a starší 00:49:33
110. Krejsa Tomáš TJ Sokol Racková 46. muži A - 1982 a mladší 00:49:37
111. Jurčík Michal Bózcy Rohálov 47. muži A - 1982 a mladší 00:49:38
112. Štěpaník Ondřej Jáchym Team 48. muži A - 1982 a mladší 00:49:42
113. Poláček Aleš Slavíč 46. muži B - 1981 - 1972 00:49:55
114. Koutník Vlastimil 47. muži B - 1981 - 1972 00:50:08
115. Darebníček Tomáš Němčice 48. muži B - 1981 - 1972 00:50:10
116. Bílek Miroslav SK Rusava 49. muži A - 1982 a mladší 00:50:13
117. Mikeška Lukáš TJ Prusinovice 50. muži A - 1982 a mladší 00:50:23
118. Losertová Alena Zapro team 8. ženy D - 1982 a mladší 00:50:44
119. Barbořák Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 9. muži C - 1971 a starší 00:50:46
120. Leskovjan Tomáš Domaželice 49. muži B - 1981 - 1972 00:51:11
121. Navrátil Michal DR.A.CY 50. muži B - 1981 - 1972 00:51:18
122. Šiška Mira TJ Prusinovice 51. muži A - 1982 a mladší 00:51:20
123. Klapil Luděk OD Morava Holešov 51. muži B - 1981 - 1972 00:51:20
124. Zavadil Martin PSK Přerov 52. muži B - 1981 - 1972 00:51:42
125. Polnar David MPO distribuce 53. muži B - 1981 - 1972 00:51:44
126. Kořenek Michal TJ Prusinovice 52. muži A - 1982 a mladší 00:51:45
127. Darebníková Nikola Rohálov bike team 9. ženy D - 1982 a mladší 00:51:52
128. Vybíral Jakub D.C. Žopy 54. muži B - 1981 - 1972 00:51:55
129. Černý Ondřej SoteSport 55. muži B - 1981 - 1972 00:52:01
130. Bortlová Kateřina Pohoda team Kopřivnice 10. ženy D - 1982 a mladší 00:52:04
131. Martinčíková Ivana Jen tak na pohodu 11. ženy D - 1982 a mladší 00:52:13
132. Kašík Martin BESYS COBRAM 56. muži B - 1981 - 1972 00:52:16
133. Janalík Jiří Vesani.cz 57. muži B - 1981 - 1972 00:52:18
134. Polešovský Libor Aspot Hulín 53. muži A - 1982 a mladší 00:52:27
135. Gahura Roman Vesani.cz 54. muži A - 1982 a mladší 00:52:27
136. Hošťálek Tomáš Tomino 55. muži A - 1982 a mladší 00:52:27
137. Fussová Markéta Mattoni Freerun Zlín 12. ženy D - 1982 a mladší 00:52:32
138. Páníková Lucie Hulín 13. ženy D - 1982 a mladší 00:52:33
139. Pumprla Libor Rohálov bike team 58. muži B - 1981 - 1972 00:52:36
140. Pumprla Václav Rohálov bike team 56. muži A - 1982 a mladší 00:52:36
141. Borovec Jiří DeBo 57. muži A - 1982 a mladší 00:52:38
142. Klakurka Václav AD Team 58. muži A - 1982 a mladší 00:52:41
143. Rys Oldřich Pohoda team Kopřivnice 10. muži C - 1971 a starší 00:52:43
144. Sklenářová Marcela Mattoni Freerun Zlín 5. ženy E - 1981 a starší 00:52:47
145. Kamenec Ivan Valachiarun Vsetín 11. muži C - 1971 a starší 00:53:35
146. Koňařík Martin ITeuro 59. muži B - 1981 - 1972 00:53:49
147. Burda Rostislav Aspot Hulín 60. muži B - 1981 - 1972 00:54:02
148. Zela Dalibor pajzly.cz 61. muži B - 1981 - 1972 00:54:03
149. Lajdová Zdenka Roštění 6. ženy E - 1981 a starší 00:54:06
150. Čihař Martin 4ex Cyklo Bulis 59. muži A - 1982 a mladší 00:54:11
151. Ščevík Marek Proutníci 62. muži B - 1981 - 1972 00:54:20
152. Tobolík Jiří JTob Zlín 60. muži A - 1982 a mladší 00:54:26
153. Martinčík Svatopluk Jen tak na pohodu 12. muži C - 1971 a starší 00:54:28
154. Tala Erik MG Bike team 61. muži A - 1982 a mladší 00:54:36
155. Horák Petr 13. muži C - 1971 a starší 00:54:36
156. Podjuklová Iva Sk Hranice 7. ženy E - 1981 a starší 00:54:36
157. Gregušová Ivana Tučapy 14. ženy D - 1982 a mladší 00:54:40
158. Kopecká Karolína Holešov 15. ženy D - 1982 a mladší 00:54:40
159. Dostál Pavel DR.A.CY 14. muži C - 1971 a starší 00:54:44
160. Gál Kryštof 62. muži A - 1982 a mladší 00:54:45
161. Servusová Michaela SK Pacetluky 16. ženy D - 1982 a mladší 00:54:56
162. Pumprla Martin Bózcy Rohálov 63. muži A - 1982 a mladší 00:55:18
163. Pumprla Matyáš 64. muži A - 1982 a mladší 00:55:22
164. Orlová Klára 17. ženy D - 1982 a mladší 00:55:37
165. Nedbalová Kamila 8. ženy E - 1981 a starší 00:55:40
166. Sklenář David Prusinovice 65. muži A - 1982 a mladší 00:55:41
167. Žůrková Michaela 9. ženy E - 1981 a starší 00:55:49
168. Šanda Zbyněk Měřený tempový výklus 63. muži B - 1981 - 1972 00:55:51
169. Rozsypal Zbyněk KKZ Zlín 64. muži B - 1981 - 1972 00:56:00
170. Korčák Zdeněk Dálkové pochody Kroměříž 65. muži B - 1981 - 1972 00:56:06
171. Darebník Martin TJ Prusinovice 66. muži A - 1982 a mladší 00:56:11
172. Utěkal Josef Cykloklub Rohálov 67. muži A - 1982 a mladší 00:56:23
173. Ševela Martin Night mares 68. muži A - 1982 a mladší 00:56:23
174. Brázdil Jaroslav Všetulské Bajk Tým 66. muži B - 1981 - 1972 00:56:24
175. Zajác Pavel Sokol Třebětice 15. muži C - 1971 a starší 00:56:37
176. Zajácová Markéta Sokol Třebětice 18. ženy D - 1982 a mladší 00:56:45
177. Novák Radek Bořenovice 69. muži A - 1982 a mladší 00:56:45
178. Foukalová Eva SDH Komárovice 19. ženy D - 1982 a mladší 00:57:03
179. Doležel Oldřich 16. muži C - 1971 a starší 00:57:16
180. Procházka Jiří 17. muži C - 1971 a starší 00:57:16
181. Mikulík Martin Bystřice pod Hostýnem 18. muži C - 1971 a starší 00:57:18
182. Kubičík David Mattoni FreeRun Zlín 67. muži B - 1981 - 1972 00:57:22
183. Solař Michael Mattoni Freerun Zlín 68. muži B - 1981 - 1972 00:57:22
184. Vurbal Milan Půjdu do nebe 19. muži C - 1971 a starší 00:57:25
185. Kaláb Jiří Ladermon Team 69. muži B - 1981 - 1972 00:57:32
186. Podmolíková Lucie Sušice 20. ženy D - 1982 a mladší 00:57:36
187. Matisková Simona Loučka 21. ženy D - 1982 a mladší 00:57:38
188. Švihel Miroslav BS Slopné 20. muži C - 1971 a starší 00:57:41
189. Petříková Erika Crossfit team Olomouc 22. ženy D - 1982 a mladší 00:57:47
190. Starostová Lenka 23. ženy D - 1982 a mladší 00:57:50
191. Adámek Zdeněk Rohálov 70. muži B - 1981 - 1972 00:57:53
192. Juráň David Motokros Ovčí debřa 70. muži A - 1982 a mladší 00:57:54
193. Sumcová Andrea Veliká ryba 10. ženy E - 1981 a starší 00:57:57
194. Kohout Radim Újezd Holešov 71. muži B - 1981 - 1972 00:58:06
195. Šandová Petra Atletika Holešov 11. ženy E - 1981 a starší 00:58:13
196. Závodník Petr 71. muži A - 1982 a mladší 00:58:14
197. Beňová Silvie Zapro Team 24. ženy D - 1982 a mladší 00:58:28
198. Prokop Jiří Běhy Zlín 21. muži C - 1971 a starší 00:58:30
199. Prokopová Milena Běhy Zlín 12. ženy E - 1981 a starší 00:58:30
200. Mlčáková Eva Punk team 25. ženy D - 1982 a mladší 00:58:41
201. Trhlík Aleš 72. muži A - 1982 a mladší 00:59:09
202. Kliment Karel TJ Prusinovice 73. muži A - 1982 a mladší 00:59:09
203. Dedek Martin Ostrava 22. muži C - 1971 a starší 00:59:16
204. Láníková Kateřina SK Rudá Hvězda 26. ženy D - 1982 a mladší 00:59:21
205. Koláček Jan 74. muži A - 1982 a mladší 00:59:29
206. Marek Lukáš TJ Prusinovice 75. muži A - 1982 a mladší 00:59:29
207. Konečná Marta DR.A.CY 13. ženy E - 1981 a starší 00:59:34
208. Konečný Jaroslav DR.A.CY 72. muži B - 1981 - 1972 00:59:52
209. Daňková Monika 14. ženy E - 1981 a starší 00:59:59
210. Daněk Simon 23. muži C - 1971 a starší 00:59:59
211. Stehnová Jitka Vesani.cz 15. ženy E - 1981 a starší 01:00:00
212. Filippovová Jarmila 16. ženy E - 1981 a starší 01:00:10
213. Gahura Martin 76. muži A - 1982 a mladší 01:00:22
214. Stehno Jiří Vesani.cz 24. muži C - 1971 a starší 01:00:32
215. Pavelka Jarmil 73. muži B - 1981 - 1972 01:00:32
216. Janů Ema MŠ Prusinovice 27. ženy D - 1982 a mladší 01:00:46
217. Maksantová Miluše Rodičovská dovolená 28. ženy D - 1982 a mladší 01:00:51
218. Frais Roland Prusinovice 77. muži A - 1982 a mladší 01:01:21
219. Hasníková Lenka 17. ženy E - 1981 a starší 01:01:33
220. Pumprla Tomáš Bózcy Rohálov 78. muži A - 1982 a mladší 01:01:40
221. Barot Jaromír MRCHOSTAV s.r.o. 74. muži B - 1981 - 1972 01:01:54
222. Dedek Aleš AD Team 75. muži B - 1981 - 1972 01:02:29
223. Raab Ladislav Vesani.cz 76. muži B - 1981 - 1972 01:02:39
224. Šedý Marek AK Kroměříž 79. muži A - 1982 a mladší 01:03:00
225. Zdráhal Jaroslav TTS Osek 25. muži C - 1971 a starší 01:03:32
226. Mikešková Martina 29. ženy D - 1982 a mladší 01:03:36
227. Šimková Kateřina Půjdu do pekla 30. ženy D - 1982 a mladší 01:03:37
228. Matyášová Lenka 31. ženy D - 1982 a mladší 01:03:41
229. Zemčíková Veronika Mattoni FreeRun Zlín 18. ženy E - 1981 a starší 01:03:49
230. Rudolfová Eva SK Pacetluky 32. ženy D - 1982 a mladší 01:03:54
231. Rudolfová Lenka SK Pacetluky 33. ženy D - 1982 a mladší 01:03:54
232. Kuncová Martina Orel Vyškov 34. ženy D - 1982 a mladší 01:04:02
233. Jasenský Petr SK Pacetluky 77. muži B - 1981 - 1972 01:04:05
234. Vodička Jan Radslavice 26. muži C - 1971 a starší 01:04:52
235. Darebníčková Anna 19. ženy E - 1981 a starší 01:05:01
236. Seifer Tomáš Mattoni Freerun Zlín 80. muži A - 1982 a mladší 01:05:24
237. Klakůrková Kateřina The Cyclist 35. ženy D - 1982 a mladší 01:05:30
238. Vaculová Romana Pacetluky 36. ženy D - 1982 a mladší 01:05:32
239. Podmolík Václav Sušice 27. muži C - 1971 a starší 01:05:36
240. Jurčíková Alžběta Rohálov 37. ženy D - 1982 a mladší 01:06:12
241. Slováčková Michaela Mattoni Freerun Zlín 38. ženy D - 1982 a mladší 01:06:17
242. Velička Jaroslav TJ Bystřice pod Hostýnem 28. muži C - 1971 a starší 01:06:21
243. Jasenská Monika SK Pacetluky 39. ženy D - 1982 a mladší 01:07:11
244. Nedbal Marek TJ Prusinovice 81. muži A - 1982 a mladší 01:07:30
245. Nedbalová Pavla TJ Prusinovice 40. ženy D - 1982 a mladší 01:07:30
246. Mraček Rostislav Rokytnice 29. muži C - 1971 a starší 01:07:32
247. Cimprich Petr Nordic Walking Olomouc 82. muži A - 1982 a mladší 01:08:03
248. Bajerová Jitka Stg Kroměříž 41. ženy D - 1982 a mladší 01:08:13
249. Košina Jiří StG Kroměříž 78. muži B - 1981 - 1972 01:08:13
250. Nevřala Radek TJ Prusinovice 83. muži A - 1982 a mladší 01:08:21
251. Nevřalová Dana 42. ženy D - 1982 a mladší 01:08:21
252. Buchtová Jana MŠ Prusinovice 20. ženy E - 1981 a starší 01:09:01
253. Ležáková Markéta 43. ženy D - 1982 a mladší 01:09:41
254. Honešová Ilona SK Hradčany 21. ženy E - 1981 a starší 01:11:00
255. Sovadinová Eva SK Pacetluky 44. ženy D - 1982 a mladší 01:11:00
256. Klesnil Jan HK Bystřice pod Hostýnem 84. muži A - 1982 a mladší 01:11:06
257. Barot Alois TJ Prusinovice 79. muži B - 1981 - 1972 01:11:46
258. Servusová Svatava SK Pacetluky 22. ženy E - 1981 a starší 01:11:59
259. Honeš Libor OOLNMP 80. muži B - 1981 - 1972 01:12:54
260. Vybíral Pavel Rohálov bike team 81. muži B - 1981 - 1972 01:12:57
261. Zapletalová Lucie 45. ženy D - 1982 a mladší 01:12:59
262. Zlámalová Hana Roštění 46. ženy D - 1982 a mladší 01:14:50
263. Janů Petr TJ Prusinovice 85. muži A - 1982 a mladší 01:15:27
264. Šišková Denisa Rohálov bike team 47. ženy D - 1982 a mladší 01:15:27
265. Petrskovska Lucie 23. ženy E - 1981 a starší 01:15:27
266. Janů Marcela MŠ Prusinovice 48. ženy D - 1982 a mladší 01:16:56
267. Podolová Klára Rohálov bike team 49. ženy D - 1982 a mladší 01:17:51
268. Jadrníčková Martina 50. ženy D - 1982 a mladší 01:19:52
269. Koplík Jaroslav Neko Prusinovice 30. muži C - 1971 a starší 01:20:00
270. Zavadil Jaroslav TJ Bystřice pod Hostýnem 82. muži B - 1981 - 1972 01:20:02
271. Lipold Tomáš TJ Bystřice pod Hostýnem 31. muži C - 1971 a starší 01:22:10
272. Bucňáková Světlana SK Pacetluky 51. ženy D - 1982 a mladší 01:23:02
273. Kunc Josef Orel Vyškov 32. muži C - 1971 a starší 01:23:40
274. Bečková Zuzana 52. ženy D - 1982 a mladší 01:27:34
275. Podolová Adéla Rohálov bike team 24. ženy E - 1981 a starší 01:27:53
276. Podolová Kamila Rohálov bike team 53. ženy D - 1982 a mladší 01:27:53
277. Nedbal Josef NEKO 33. muži C - 1971 a starší 01:28:30
278. Nedbal Matouš TJ Prusinovice 86. muži A - 1982 a mladší 01:28:35
279. Nedbal Ondřej TJ Prusinovice 87. muži A - 1982 a mladší 01:28:35
280. Kašíková Eva Besys VKJM 54. ženy D - 1982 a mladší 01:29:54
281. Mrlíková Miroslava Spytihněv 55. ženy D - 1982 a mladší 01:34:34
282. Zavadil Filip TJ Bystřice pod Hostýnem 88. muži A - 1982 a mladší 01:35:24
283. Ležáková Michaela Pacetluky 25. ženy E - 1981 a starší 01:36:32
284. Pumprla Miloslav Potraviny Alfa 83. muži B - 1981 - 1972 01:47:56
285. Pumprlová Petra Potraviny Alfa 26. ženy E - 1981 a starší 01:47:56
286. Pavelková Veronika 27. ženy E - 1981 a starší 01:49:46
287. Jašková Renda 56. ženy D - 1982 a mladší 01:50:00
288. Jašková Monča 57. ženy D - 1982 a mladší 01:50:00
289. Pavelka Jarmil st. SDH Prusinovice 34. muži C - 1971 a starší 02:19:57
290. Pavelková Věra SDH Prusinovice 28. ženy E - 1981 a starší 02:20:00
291. Minařík Mira SDH Prusinovice 84. muži B - 1981 - 1972 02:20:00
292. Minaříková Dana SDH Prusinovice 29. ženy E - 1981 a starší 02:20:00
293. Pumprla Radek Achyl SDH Prusinovice 85. muži B - 1981 - 1972 02:20:00
294. Pumprlová Jana SDH Prusinovice 30. ženy E - 1981 a starší 02:20:00
295. Krejčí Dominik SDH Prusinovice 89. muži A - 1982 a mladší 02:20:00
296. Šťastný Jaroslav SDH Prusinovice 35. muži C - 1971 a starší 02:20:00
297. Gažda Josef SDH Prusinovice 86. muži B - 1981 - 1972 02:20:00
298. Gaždová Věra SDH Prusinovice 31. ženy E - 1981 a starší 02:20:00

 

 

Přihlášení závodníci

Závodník Oddíl Kategorie
Jonášková Pavla Sokol Třebětice ženy D - 1982 a mladší
Krbílek Dalibor Gemini muži C - 1971 a starší
Mítek Petr muži C - 1971 a starší
Otrubová Ivona Sokol Plumlov ženy E - 1981 a starší
Telička Marek muži B - 1981 - 1972

Naši partneři

Hlavní partneři

Partner Partner Partner Partner Partner

Partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Mediální partneři

Partner

Registrace na závod ještě nejsou otevřeny.

Tak zatím běž trénovat 😉